Priimami failai


MES IŠPILDYSIME JŪSŲ LŪKESČIUS

Al - versijai CS6, šriftai pakeisti į kreives, Failas į CMYK spalvomis.

PDF - aukščiausia versija 1.3, šriftai pakeisti į kreives.

TIFF, PSD (Photoshop CS5) - 100 dpi raiška 1:1 masteliui. Nuotraukos CMYK spalvomis. Jei TIFF failas mastelyje 1:10, tuomet raiška - 600 dpi.

Corel failai tinkami vektorinei grafikai. Visus elementus pakeisti į kreives. Kiekvienam CDR failui, pateikite JPG failą peržiūrai.

Dizaino patvirtinimui galime paprašyti mažo PDF ar JPG failo, kur matytųsi tiksli reklamos vieta ant gaminio.

Jei reikalinga papildoma informacija, prašome klausti mūsų pardavimo konsultantų. Jūs taip pat galite atsiųsti užklausą el. paštu: drukarnia@mitko.pl.

PASTEBĖJIAMI NE GRAFIKOS DIZAINERIAMS


APIE CMYK SPALVAS

Grafinio dizaino spalvos matomos monitoriuje ar atspausdintos neatspindi tikrosios produkto spalvos, todėl spausdinimo failai turi būti išsaugoti CMYK formatu.Jei renkatės spalvas iš Pantone paletės, jos bus pakeistos atitinkamai į labiausiai atitinkančią CMYK spalvą.

RGB spalvų naudojimas rizikingas dėl galimo netikslaus spalvų atitikimo.

Esant sudėtingam grafiniam dizainui spaustuvė gali atspausdinti A4 formato testinį variantą. Nemokamai atsiųstumėme Jums spausdintą variantą patvirtinimui, tik tai prailgins užsakymo įgyvendinimo terminus.

Prisiminkite, kad tik Mitko sublimacija garantuoja geriausią spalvų ryškumą! Kuomet spausdinimui naudojami tirpikliai, atspausdinta kokybė yra žemesnė. Tai yra svarbu, kuomet Jums yra svarbus tikras spalvos atkartojimas ir tesingos bei ryškios spalvos.

BENDRIEJI BENDRADARBIAVIMO TERMINAI IR SĄLYGOS


AIŠKIOS TAISYKLĖS

MITKO Sp. z o.o. ( spaustuvė) neturi būti atsakinga ar įsipareigojusi dėl gamybos atidėjimo, kuris yra įtakotas gamybinių pakeitimų iš kliento pusės jau po to, kai preiš tai užsakymas buvo patvirtintas. Bet kokie telefonu daromi pakeitimai spaustuvei turi būti patvirtinti ir raštu.

Iš klientų gautos medžiagos ir CD tampa spaustuvės nuosavybe. Jie gali būti grąžinti tik raštišku prašymu, kliento pateiktu per 7 dienas nuo užsakymo pristatymo datos. Po to, kai šis laikotarpis baigiasi spaustuvė nebeprisiima atsakomybės už pateiktas medžiagas. Iš klientų gauti failai nėra saugomi Mitko Sp. z. o.o. duomenų bazėje.

Spaustuvė nėra atsakinga už paruoštų failų turinį bei kokybę ar rašybos ir spalvų klaidas. Klientas turi pasitikrinti failus bei išsiųsti juos nepriekaištingos būklės. Bet koks failų taisymas sąlygoja papildomas išlaidas.

Jei Jums reikalingas pavyzdinis atspausdinimas, tuomet į galutinę sąskaitą įtrauksime ir papildomas išlaidas už tai.

Klientas įsipareigoja neįtraukti spaustuvės į galimus ginčus su trečiosiomis šalimis. Klientas taip pat įsipareigoja nepalikti atsakomybės spaustuvei už atspausdintą informacinį turinį.

Klientas sutinka pakartotinai naudoti spaustuvės atspausdintus gaminius kaip reklaminę medžiagą bei kaip pavyzdžius, atspindinčius jos technines galimybes.

Bet kokie nusiskundimai dėl produktų kokybės turėtų būti patvirtinti raštu (el. paštu) svarstymui per 14 darbo dienų nuo gaminio gavimo datos. Tokiu atveju kliento prašome netinkamą produktą atsiųsti į spaustuvę.