Svarbiausia Mitko gaminamos produkcijos paskirtis - reklama. Mūsų specializacija ir išskirtimumas - kokybiški gaminiai reklamai. Gaminame palapines tiems, kam reikia ne tik stogo virš galvos, bet ir kokybiškos reklamos priemonės. Taip pat siūlome platų spektrą kitų reklaminių gaminių: vėliavos, sėdmaišiai, pripučiama reklama.
Klientai dažnai renkasi greito surinkimo palapines šių dydžių: 3x3 m, 3x4,5 m ir 3x6 m, taip pat žvaigždės formos Jehlan palapines 10 arba 12 metrų skersmens. Naujas produktas mūsų gamoje - DOME palapinė - greitai populiarėjantis gaminys. Reklama ant palapinių spausdinama sublimaciniu arba šilkografiniu būdu.
Reklaminės vėliavos ir sėdmaišiai su reklama - puikūs renginio priedai. Siūlome rinktis lauko skėčius reklaminių zonų uždengimui ir žymėjimui. Roll-up stendai - dar vienas puikus renginio priedas, kai reikia greitai ir efektyviai pateikti norimą informaciją.

Rekomenduojami produktai

Mitkotent Classic

Mitkotent Classic

Mitkotent Classic prekybinė palapinė - puikus pasirinkimas ieškantiems greito ir ekonomiško stogo renginiuose. Priešingai nei mūsų konkurentai, mes savo palapinėse nenaudojame plastikinių jungčių. Mūsų palapinėse naudojamos tik aliuminės profilių jungtys, kurios užtikrina palapinės tvirtumą ir stabilumą.
Mitkotent Premium

Mitkotent Premium

Premium klasės greito surinkimo palapinės yra puikus pasirinkimas reikliems klientams. Šios palapinės yra tvirtos ir stabilios be to gaminamos įvairių dydžių. Visos palapinės rėmo tvirtinimo detalės gaminamos iš aliuminio. Sutvirtintos kojos gaminamos iš 40x40 mm aliuminio profilio.To pasekoje Premium klasės prekybinė palapinė yra daug tvirtesnė ir atsparesnė stipresniems vėjams.
Palapinė Žvaigždė

Palapinė Žvaigždė

Žvaigždės formos palapinę sudaro masyvus 60 mm skersmens stiebas ir prie jo pritvirtintas vandeniui nelaidus stogas. Stiebas remiasi į pagrindą, kuris yra tvirtinamas prie žemės. Palapinė komplektuojama kartu su specialu matavimo įrankiu, su kuriuo lengvai nustatysite tikslias kuoliukų įkalimo vietas. Didžiausia Žvaigždės formos palapinė gali uždengti iki 270m2 ploto.
Palapinė DOME

Palapinė DOME

DOME palapinė skirta tiems, kad vertina originalumą ir unikalius sprendimus. DOME palapinė yra penkiakampio formos, o jos stogas - kupolo formos, šios savybės ją išskiria iš kitų palapinių. DOME palapinės rėmas gaminamas iš 45 mm skersmens aliuminio profilių. Profiliai tarpusavyje lengvai jungiasi naudojant fiksacinius mygtukus. Papildomi stogo skersiniai užtikrina palapinės stabilumą. Palapinės rėmo dalys tarpusavyje jungiasi nenaudojant jokių varžtų. Stogas dedamas jau ant sumontuoto rėmo, o sienos prie stogo tvirtinamos užtrauktukais.
Sėdmaišiai

Sėdmaišiai

Sėdmaišiai yra patogus ir jaukus produktas. Tvirtas audinys ir galimybė pilnai paviršiaus spaudai suteikia sėdmaišiams puikias galimybes juos naudoti ir reklamai įvariuose vietose: poilsio kambariuose, laukiamuosiuose, reklamos, pramogų ir sporto renginiuose, tai pat lauke po atviru dangumi.
Lauko skėčiai

Lauko skėčiai

Lauko kavinių skėčiai - produktas, kuris savyje talpina naudingumą ir reklamos galimybes. Tai populiari ir efektyvi reklamos priemonė, kuri dėka aliuminio stiebo pasižymi tvirtumu, lengvu sumontavimo ir transportavimu.
Vėliavos

Vėliavos

Reklaminė vėliava - puikus renginio priedas. Jas lengva transportuoti, be to jos pasižymi dideliu reklamos plotu ir greitų pastatymu.
Roll up stendai

Roll up stendai

Maži transportavimo matmenys, mažas svoris ir lengvas surinkimas - šiomis savybėmis pasižymi roll-up stendai, todėl jie yra vienas dažniausiai naudojamų kilnojamų reklamos priemonių. Reklaminis plakatas išsitraukia iš pagrindo ir yra tvirtinamas prie surenkamo aliuminio stiebo. Po prezentacijos, plakatas lengvai susivynioja dėka spyruoklinio mechanizmo.
Reklaminė tvorelė

Reklaminė tvorelė

Reklaminė sienelė - puikus būdas atskirų erdvių aptvėrimui įvairių renginių metu. Ji tarnauja ir kaip sienelė ir reklamos plotas. 200 cm ilgio moduliai gali būti jungiami tarpusavyje arba statomi atskirai. Greitas surinkimo laikas įgalina lengvai ir greitai užtverti reikiamas erdves.
Sienelės

Sienelės

Reklaminės sienelės – tai didelio formato mobilios sienelės reklamai. Tai naujas modernus ir puikaus dizaino gaminys, gražiai atrodantis iš visų pusių.

Rekomenduojami priedai

Smėlio svoriai
Vandens 16 kg smėlio svoriai tvirtinasi vertikaliai prie palapinės kojų.
Prekystaliai
30 cm pločio medinis prekystalis tvirtinamas prie palapinės aliumio profilių pagalba. Prekystalis atlaiko iki 30 kg svorį.
Surenkamos grindys
Tvirtos surenkamos grindys. Elementų dydis – 25x25cm. Galimos spalvos: pilka, žalia, raudona, mėlyna ir balta.
Transportavimo ratukai
Ratukų pagalba bus daug lengiau įr patogiau transportuoti palapinę. Ratukai prie palapinės tvirtinasi magnetų ir kištukų pagalba, yra lengvai nuimami ir uždedami.
Belaidis LED šviestuvas
Belaidis vandeniui atsparus (IP68) LED šviestuvas. Trys intensyvumo lygiai, papildomos funkcijos: mirksėjimas ir powerbank'as. Švietimo laikas iki 77 val. Pakrovimo laikas 8 val.
LED apšvietimas
1, 2 arba 4 lempų LED apšvietimas. Kabelio ilgis – 5 m.
Stalai ir kėdės
Esant poreikiui, pasiūlysime kokybiškus stalus ir kėdes iš polietileno ir plieno.
Transportavimo ratukai
Ratukų pagalba bus daug lengiau įr patogiau transportuoti palapinę. Ratukai prie palapinės tvirtinasi magnetų ir kištukų pagalba, yra lengvai nuimami ir uždedami.
Papildomas stogelis
Tai papildoma apsauga ne tik nuo lietaus, bet ir kaip papildomas plotas Jūsų reklamai.

Atsiliepimai

Rekomenduoju Mitko įmonę kaip solidų ir patikimą partnerį. Tai įrodo mūsų ilgas bendradarbiavimas.

- Przemysław Rezmer, Maann 66 Promocja i Reklama