MITKO produktai naudojami įvairiuose verslo, sporto, kultūros ar reklamos renginiuose. Populiariausios yra Classic ir Premium greito surinkimo reklaminės palapinės. Prekybinės palapinės gali būti komplektuojamos kartu su reklaminiais sėdmaišiais, skėčiais ir vėliavomis.

Palapinės

Palapinės

Prekybinės palapinės

Greito surinkimo prekybinės/reklaminės palapinės yra populiariausias reklaminis produktas. Jų pagrindinis privalumas - greitas ir lengvas montavimas. Stabilūs aliuminiai rėmai neturi jokių atskirų dalių. Visi aliuminio profiliai yra dažyti pilka spalva - milteliniu būdu. Visos tvirtinimo detalės taip pat pagamintos iš aliuminio. Dar vienas prekybinių palapinių privalumas - nedideli transportavimo matmenys.
Palapinės

Palapinė Žvaigždė

Žvaigždės formos palapinę sudaro masyvus 60 mm skersmens stiebas ir prie jo pritvirtintas vandeniui nelaidus stogas. Stiebas remiasi į pagrindą, kuris yra tvirtinamas prie žemės. Palapinė komplektuojama kartu su specialu matavimo įrankiu, su kuriuo lengvai nustatysite tikslias kuoliukų įkalimo vietas. Didžiausia Žvaigždės formos palapinė gali uždengti iki 270m2 ploto.
Palapinės

Palapinė DOME

DOME palapinė skirta tiems, kad vertina originalumą ir unikalius sprendimus. DOME palapinė yra penkiakampio formos, o jos stogas - kupolo formos, šios savybės ją išskiria iš kitų palapinių. DOME palapinės rėmas gaminamas iš 45 mm skersmens aliuminio profilių. Profiliai tarpusavyje lengvai jungiasi naudojant fiksacinius mygtukus. Papildomi stogo skersiniai užtikrina palapinės stabilumą. Palapinės rėmo dalys tarpusavyje jungiasi nenaudojant jokių varžtų. Stogas dedamas jau ant sumontuoto rėmo, o sienos prie stogo tvirtinamos užtrauktukais.

Renginių priedai

Renginių priedai

Reklaminiai kubai

Kostki to praktyczny rodzaj pufów reklamowych. W zależności od potrzeb, kostki z nadrukiem mogą posłużyć jako siedzisko lub jako stolik.
Renginių priedai

Lauko skėčiai

Chronią przed słońcem i opadami deszczu, a ich poszycie to dobre miejsce na prezentację logotypu firmy. Parasole reklamowe to bardzo popularny i skuteczny nośnik reklamy, który dzięki aluminiowej konstrukcji cechuje się niezwykłą trwałością, a także łatwością w transporcie i montażu.
Renginių priedai

Sėdmaišiai

Sėdmaišiai yra patogus ir jaukus produktas. Tvirtas audinys ir galimybė pilnai paviršiaus spaudai suteikia sėdmaišiams puikias galimybes juos naudoti ir reklamai įvariuose vietose: poilsio kambariuose, laukiamuosiuose, reklamos, pramogų ir sporto renginiuose, tai pat lauke po atviru dangumi.
Renginių priedai

Lauko skėčiai 2019

Lauko kavinių skėčiai - produktas, kuris savyje talpina naudingumą ir reklamos galimybes. Tai populiari ir efektyvi reklamos priemonė, kuri dėka aliuminio stiebo pasižymi tvirtumu, lengvu sumontavimo ir transportavimu.
Renginių priedai

Vėliavos

Reklaminė vėliava - puikus renginio priedas. Jas lengva transportuoti, be to jos pasižymi dideliu reklamos plotu ir greitų pastatymu.
Renginių priedai

Roll up stendai

Maži transportavimo matmenys, mažas svoris ir lengvas surinkimas - šiomis savybėmis pasižymi roll-up stendai, todėl jie yra vienas dažniausiai naudojamų kilnojamų reklamos priemonių. Reklaminis plakatas išsitraukia iš pagrindo ir yra tvirtinamas prie surenkamo aliuminio stiebo. Po prezentacijos, plakatas lengvai susivynioja dėka spyruoklinio mechanizmo.
Renginių priedai

Reklaminė tvorelė

Płotki reklamowe to niezbędnik wszystkich zawodów sportowych, koncertów i innych dużych wydarzeń.
Renginių priedai

Burės

Reklaminės burės yra naudojamos, kaip reklaminė bei šešėlio sudarymo priemonė. Burę galima išskleisti virš numatytos vietos bei tinkamai pritvirtinti ekspozicijoje.
Renginių priedai

Paplūdimio kėdės

Reklaminės paplūdimio kėdės yra populiariausios reklaminės kėdės. Jos sujungia praktiškumo ir reklamos funkcijas.
Renginių priedai

Kėdės

Krzesła reklamowe i leżaki reklamowe to kompleksowe uzupełnienie strefy chillzone. Zadbaj o wszystkich swoich klientów i skompletuj siedziska z nadrukiem z różnych kategorii.
Renginių priedai

Vartai

Reklaminiai aliuminio vartai yra unikali alternatyva pripučiamiems vartams ir ne tik. Tai puikiai ir aiškiai išsiskirianti reklaminė priemonė iš kitų.
Renginių priedai

Sienelės

Reklaminės sienelės – tai didelio formato mobilios sienelės reklamai. Tai naujas modernus ir puikaus dizaino gaminys, gražiai atrodantis iš visų pusių.
Renginių priedai

Prekybinis staliukas

Projektując stoisko na targi branżowe, dbasz o nienaganną prezentację Twojej firmy. Pamiętaj, że równie istotne jest wydzielenie przestrzeni do prowadzenia swobodnej rozmowy z klientami.