Sėdmaišiai

Kiekviename renginyje poilsio zona – privalomas atributas. O kur poilsio zona – ten būtini reklaminiai sėdmaišiai. Mitko gamina sėdmaišius su pilna arba daline spauda, siūlome įvairias sėdmaišių formas ir dydžius. Sėdmaišiai su logotipu puikiai tiks ir biuruose: laukimo ar poilsio kambariuose, klientų aptarnavimo zonose. Mitko gamina ir vaikiško dydžio sėdmaišius bei sulankstomus origami kubus, kurie gali būti naudojami kaip dėžės ar staliukai.
Fotelio formos, standartinių sėdmaišių formos, kubai ir Origami kubai. Rinkitės ne tik iš daug skirtingų formų sėdmaišių, bet ir iš skirtingų audinių. Užsisakykite skirtingų formų sėdmaišius ir taip užtikrinkite savo svečių maksimalų komfortą. Reklaminiai sėdmaišiai, nėra vienintelis tokio tipo produktas skirtas klientų poilsiui. Taip pat siūlome šiuos produktus su Jūsų reklama: paplūdimio gultai ir „režisieriaus“ kėdės. Poilsio zonos renginiuose – puiki Jūsų reklamos erdvė. Išnaudokite visą jos potencialą su Mitko reklaminiais baldais.

Įvairių tipų sėdmaišiai

Lengvai valomas audinys

Funkcionalumas ir reklamos galimybės

Puiki spaudos kokybė

Nemokamas sėdmaišio 3d maketas

Norite vizualizuoti savo sėdmaišius?
Užsisakykite nemokamą sėdmaišių 3D maketą.

Patogūs sėdmaišiai su reklama

Tvirtas viršutinis audinys
pasirinkite tarp poliesterio ir PVC audinio
Sustiprinta sėdmaišio apačia
apsaugo nuo mechaninių pažeidimų
Patogus užpildas
užtikrina patogų naudojimą
Lengvai nuimama viršutinė dalis
lengvai nuimkite sėdmaišio viršų pakeitimui ar išplovimui
Didelis reklamos plotas
spauda galima ant viso sėdmaišio paviršiaus
Ilgai išliekanti spauda
ryškiomis spalvomis ir atspari UV spinduliams

modelis matmenys svoris polistirolo granulės spec. polistirolo granulės
Sėdmaišis S 75 × 105 cm 3,2 kg
Sėdmaišis M 85 × 105 cm 4 kg
Sėdmaišis L 100 × 95 cm 6 kg
Sėdmaišis XL 150 × 115 × 50 cm 8 kg
Apvalus fotelis 85 × 105 cm 3,8 kg
Kvadratinis fotelis 60 × 85 × 105 cm 3,8 kg

Spalvų paletė

Sėdmaišiai su reklama gaminami iš tvirto poliesterio audinio, kuris atsparus plyšimams ir mechaniniams pažeidimams. Taip pat naudojame nedegius audinius ar audinius su padidintu UV atsparumu. Sėdmaišio viršutinis sluoksnis siuvamas iš dvigubai impregnuoto poliesterio audinio su sublimacine spauda. Solventinė spauda ant PVC audinio papildomai dengiama skystu laminatu. Abu spaudos būdai garantuoja ryškias spalvas su puikiais neišplaukusiais kontūrais. Sėdmaišiai su spauda – tai personalizuota Jūsų reklama įvairiuose renginiuose.
sublimation