Greito surinkimo palapinės

MITKO

Greito sudėjimo palapinės gali būti įmonės medžiagų reklamos ekspozicijos vieta. Dėl lengvo, aliuminio karkaso jų montavimui pakanka dviejų asmenų. Žirklinė konstrukcija yra sudedama tik per 60 sekundžių, puikiai tinka trumpiems renginiams. Pasiūlyme prieinamos yra 4 greito sudėjimo palapinių MITKO serijos 16 dydžio versijų: pradedant nuo palapinių standartiniam naudojimui, produktų, sukurtų dažnam ir intensyviam naudojimui, baigiant inovatyviomis konstrukcijomis su įmontuotu LED apšvietimu, gerinančiu prestižinius renginius.

Palyginamoji lentelė

Greito surinkimo palapinės
modelisMitkotent ClassicMitkotent PremiumOcta ProOcta Pro LED
Kojos profilis30 × 30 mm40 × 40 mmskersmuo 50 mmskersmuo 50 mm
Skersinių profilis30 × 15 mm30 × 15 mm35 × 15 mm35 × 15 mm
tvirtinimo sistema Easy-Hold
Palapinės sienų sujungimasLipni medžiaginė juostelė (velcro)užtrauktukasužtrauktukasužtrauktukas
Palapinės sienų tvirtinimas prie rėmolipni medžiaginė juostelė (velcro)juostelė su žiedaisjuostelė su žiedaisjuostelė su žiedais
garantija rėmui3 metai5 metai 5 metai 5 metai
Daugiau informacijos Daugiau informacijosDaugiau informacijosDaugiau informacijos

Dydžių lentelė

Greito surinkimo palapinės
Mitkotent ClassicMitkotent PremiumOcta ProOcta Pro LED
1,5 x 1,5
2 x 2
2 x 3
2 x 4
2,5 x 2,5
2,5 x 5
3 x 3
3 x 4,5
3 x 6
3,5 x 3,5
3,5 x 5,25
4 x 4
4 x 6
4 x 8
5 x 5
6 x 6
Mitkotent Classic Mitkotent Premium Octa Pro Octa Pro LED

ŽIŪRĖTI JŪSŲ GREITO SUDĖJIMO PALAPINĘ

Mąstote kaip galėtų atrodyti palapinė su Jūsų įmonės logotipu
Užsakykite nemokamą ir neįpareigojantį palapinės projektą.
Greito sudėjimo palapinės, tai populiariausia prekybinių palapinių rūšis. Jie įvairina renginius savo spalvomis, pritraukdami lankytojų dėmesį. Jie yra svarbus prekės ženklo ar produkto reklamavimo elementas, ir kartu su kitais renginių aksesuarais, tokiais kaip reklaminės vėliavos,rollup‘ai ar sėdynės(pufai, foteliai, kubeliai), kuria darnią reklamos kampaniją.

Greito sudėjimo palapinių pranašumai, tai taip pat: paprastas sudėjimo ir išdėjimo metu naudojimas, tvirta ir lengva aliuminio konstrukcija, elegantiška ir tvirta dangą, kurie gali būti naudojami kaip reklaminė laikmena. Greito sudėjimo palapinės dažniausiai naudojamos kaip prekybos ir paslaugų stendai, verslo susitikimų vietose, informacijos punktuose ir pan. - priklausomai nuo savininko poreikių ir kūrybingumo. Tinkamai suplanuota grafika pakeis ant palapinės esantį spausdinį į puikiai veikiančią reklamą, o pati palapinė bus šios reklamos laikmena.

Greito sudėjimo palapines gaminame 4 versijų: Mitkotent Classic,Mitkotent Premium, Octa Pro, Octa Pro LED. Visos konstrukcijos turi įėjimo reguliavimo aukštį. Stogas ir sienos yra gaminamos iš stipraus, atsparaus vandeniui poliesterio audinio. Visi palapinės elementai yra pakuojami į specialius apvalkalus, palengvinančius jų sandėliavimą ir transportą.