Reklaminės burės yra naudojamos, kaip reklaminė bei šešėlio sudarymo priemonė. Burę galima išskleisti virš numatytos vietos bei tinkamai pritvirtinti ekspozicijoje. Lankstūs lynai užtikrina gaminio stabilumą esant iki 50 km / h vėjo gūsiams.

Ypatingos savybės

12 MĖNESIŲ GARANTIJA
Gaminiui suteikiama 12 mėnesių garantija.
AUDINYS
reklaminė burė gali būti pagaminta iš vėliavinės medžiagos arba 200g vandeniui nepralaidaus poliesterio bei nedegios medžiagos.
APDAILA
visi burės šonai yra apsiūti medvilnine laikančiąja juosta. Kampai turi pusiau apjuostus susiuvimus, skirtus burių fiksavimui.
REKLAMOS SPAUDA
burių spauda yra skaitmeninė. Tai leidžia atspausdinti bet kokį pasirinktą vaizdą ant reklaminės burės paviršiaus.

Techninės detalės

Burės
modelis4 m5 m6 m
paviršius6,93 m²10,83 m²15,59 m²
svoris (200g poliesteris)1,6 kg2,5 kg3,6 kg
svoris (vėliavinis audinys)0,8 kg1,2 kg1,7 kg

Audiniai ir spauda

Poliesterio audinys 240 g/m2

Užsisakykite bet kokios spalvos gaminį arba pasirinkite spalvą iš 20 spalvos paletės. Originaliai dažyti audiniai yra vienodos spalvos iš abiejų pusių, o spauda ant jų paviršiaus daroma šilkografijos būdu. Jei norite, kad jūsų audinys būtų kitokios spalvos, galime jį spausdinti skaitmenine spauda.

Skaitmeninė spauda atliekama sublimacijos arba dervos spaudos technologija ant balto poliesterio audinio. Nespausdinta audinio pusė išliks balta. 240 g/m2 audinys yra impregnuotas dvigubai, o tai reiškia, kad šio poliesterio danga pilnai apsaugo nuo lietaus.


Poliesterio audinys FR 275 g/m2.

Ugniai atspari audinių versija gaminama iš 275 g/m2 poliesterio. Šio audinio savybės atitinka EN ISO 6940 ir 6941 bei DIN4102-B1 reikalavimus. Ugniai atsparus poliesteris impregnuotas du kartus, tai pilnai apsaugo nuo vandens pratekėjimo. Audinys yra baltas, bet ant jo galima dėti spaudą sublimacijos būdu arba naudojant šilkografijos technologiją. Nespausdinta audinio pusė išliks balta.


Vėliavinis audinys 95 g/m2

Vėliavinis audinys sveria 95 g/m2, todėl gali laisvai plazdėti vėjyje. Audinys iš pradžių yra baltas, tačiau naudojant skaitmeninės spaudos metodą, jo paviršių galime padengti bet kokia spalva. Vėliavose su dvipuse spauda tarp audinių sluoksnių įsiuvamas specialus blokatorius, kuris neleidžia spaudai persišviesti. Ant vėliavinio audinio spausdiname sublimacinės spaudos būdu.


Vėliavinis audinus FR 105 g/m2.

Vėliavinis audinys, kurio svoris 105 g/m2, yra nedegus, o jo savybes patvirtina atitikimas PN-EN ISO 6940 ir 6941 bei DIN 4102-B1 standartų reikalavimams. Šio tipo vėliavinis audinys yra baltos spalvos.

Ant vėliavinio audinio spausdiname sublimacinės spaudos būdu.


blackwhitedark graygrayecrubeigebrownyelloworangefluor. orangereddark redvioletlight bluebluestorm bluelight greengreendark greencamouflagesublimation

Rekomenduojami produktai

Flaga reklamowa MITKO
Parasol Mitko

Lauko skėčiai