Poradnik zadruku


Poradnik zadruku to dokument, w którym znajdziesz wszystkie informacje dotyczące stosowanych w naszej drukarni technologii druku. Porównasz ich parametry, dowiesz się, na jakim podłożu są stosowane, a także porównasz nasycenie kolorów, rozdzielczość zdjęć oraz czytelność tekstu na próbkach druku wykonanych w poszczególnych technologiach.

Technologie druku stosowane w MITKO:
- sublimacja;
- sitodruk;
- solwent z laminacją;
- druk żywiczny;
- druk UV.

Pobierz poradnik zadruku [PDF]

Priimami failai


FAILŲ PARUOŠIMAS SPAUDAI

Esame pasiruošę priimti įvairių rūšių failus. Pirmenybę teikiame Corel Draw arba Adobe Illustrator (*.cdr, *.ai) arba Photoshop arba panašiems (*.psd, *.tiff or *.jpg) failams. Taip pat mums yra tinkami ir PDF failai.

Paruošti spaudos failai turi atitikti šiuos reikalavimus:

- tekstas būtinai tik sukreivintas;
- visos spalvos CMYK koduotėje;
- objektų kontūrai turi keisti dydį kartu su kita grafika;
- rastrinė grafika turi būti bent 100 dpi raiškos, 1:1 mąstelyje.

Išskirtiniais atvejais paprašysime atsiųsti ir papildomų failų, tokių kaip atskiri fonai ar kiti atskiri failai iš kurių susideda visa visuma.

Projektų patvirtinimui Jums atsiųsime mažus failus skirtus peržiūrai. Tai bus PDF arba JPG failai, kuriuose pilnai galėsite matyti visus elementus ir spaudos išdėstymą. Failus peržiūrai Jums atsiųsime iš karto po to kai paruošime spaudos projektą.Šio failo patvirtinimas užbaigia spaudos paruošimo darbus. Jei reikia daugiau informacijos, susisiekite su mumis.

PASTEBĖJIAMI NE GRAFIKOS DIZAINERIAMS


KITOS PASTABOS

Spaudos failų spalvos matomos monitoriuje ar atspausdintos su paprastu spausdintuvu neatitinka tikslių spalvų, spausdinamų CMYK spalvomis galutiniame produkte. Spaudos failai turi būti išsaugomi CMYK spalvomis. Jei pateiksite tik RBG arba Pantone spalvas, jas konvertuosime į CMYK artimiausias spalvas. Pateikiant tik RGB spalvas yra rizika, kad galutinės produkto spalvos gali neatikti norimo rezultato.

Sudėtingais atvejais, rekomenduojame užsisakyti testinį A4 dydžio spaudą. Žinoma, tai prailgins projekto įgyvendimo laiką, bet kartais geriau apsidrausti. Testinis spaudas būtų kaip pagrindas skundui dėl spalvų neatitikimo.

BENDROS BENDRADARBIAVIMO SĄLYGOS


AIŠKIOS TAISYKLĖS

Klientų pateiktos medžiagos tampa Mitko įmonės nuosavybė ir Mitko įmonė neįsipareigoja jų saugoti. Mitko įmonė nėra atsakinga už spaudos maketų turinį, rašybos ar gramatines klaidas, spalvų klaidas, failų kokybę. Teisingų ir korektiškų failų pateikimas - kliento atsakomybė. Papildomas failų redagavimas gali būti apmokestinamas valandiniu dizainerio darbo mokesčiu., žinoma, prieš tai suderinus su klientu.

Tokiais atvejais jei spalvas reikia koreguoti pagal kliento pateiktą spaudos pavyzdį, gali būti imamas papildomas mokestis. Šiuo atveju Mitko koreguoja CMYK spalvas pagal kliento atsiųstus tikslius spalvos pavyzdžius. Klientui nepateikiant fizinio spalvų pavyzdžio, spaudos failas spausdinamas pagal jame nurodytas spalvas. Mitko nėra atsakinga už atspausdintos spalvos tikslų atkūrimą.

Mitko nėra atsakinga už vėlavimus, atsiradusiu dėl to, kad klientas po galutinio failo patvirtinimo, paprašo pakeitimų. Visi pakeitimai pateikti telefonu turi būti patvirtinami ir el. paštu.

Klientas privalo neįtraukti Mitko į ginčus tarp kliento ir trečių šalių, kurie gali kilti dėl spausdintos medžiagos. Klientas sutinka naudoti mūsų įmonės gaminius kaip reklamines priemones ir kaip mūsų spaustuvės techninių galimybių pavyzdžius.

Visi skundai dėl produktų kokybės turėtų būti pateikti raštu ne vėliau kaip per 14 darbo dienų nuo gavimo dienos. Tokiu atveju klientas privalo pristatyti blogą produktą atgal į Mitko.