Dažniausias pasirinkimas reklamai: 3x3 m, 3x4,5 m ir 3x6 m prekybinės palapinės. Premium versijos palapinės atitinka PN-EN 13782:2015-2007 standarto reikalavimus ir gali atlaikyti vėjo greičius iki 100 km/h. 40x40 mm profilio kojos ir impregnuoto audinio stogas užtikrina Jūsų apsaugą bet kokios oro sąlygomis. Galime spausdinti reklamą ant viso palapinės paviršiaus.
Jei reikia išties didelės palapinės - siūlome žvaigždės formos palapinę Jehlan. Žvaigždės formos palapinės gaminamos 10 ar 12 m skersmens, tai pat gali turėti 1 ar 4 stiebus.
Taip pat gaminame lauko kavinių skėčius ir roll-up stendus. Kaip priedus ir papildymus siūlome pusines sienas su prekystaliais, Comfort palapinių transportavimo krepšius, stalus ir kėdes.

Rekomenduojami produktai

Mitkotent Premium

Mitkotent Premium

Premium klasės greito surinkimo palapinės yra puikus pasirinkimas reikliems klientams. Šios palapinės yra tvirtos ir stabilios be to gaminamos įvairių dydžių. Visos palapinės rėmo tvirtinimo detalės gaminamos iš aliuminio. Sutvirtintos kojos gaminamos iš 40x40 mm aliuminio profilio.To pasekoje Premium klasės prekybinė palapinė yra daug tvirtesnė ir atsparesnė stipresniems vėjams.
Jehlan - instytucje i administracja

Palapinė Žvaigždė

Žvaigždės formos palapinę sudaro masyvus 60 mm skersmens stiebas ir prie jo pritvirtintas vandeniui nelaidus stogas. Stiebas remiasi į pagrindą, kuris yra tvirtinamas prie žemės. Palapinė komplektuojama kartu su specialu matavimo įrankiu, su kuriuo lengvai nustatysite tikslias kuoliukų įkalimo vietas. Didžiausia Žvaigždės formos palapinė gali uždengti iki 270m2 ploto.
Lauko skėčiai

Lauko skėčiai

Lauko kavinių skėčiai - produktas, kuris savyje talpina naudingumą ir reklamos galimybes. Tai populiari ir efektyvi reklamos priemonė, kuri dėka aliuminio stiebo pasižymi tvirtumu, lengvu sumontavimo ir transportavimu.

Roll up stendai

Maži transportavimo matmenys, mažas svoris ir lengvas surinkimas - šiomis savybėmis pasižymi roll-up stendai, todėl jie yra vienas dažniausiai naudojamų kilnojamų reklamos priemonių. Reklaminis plakatas išsitraukia iš pagrindo ir yra tvirtinamas prie surenkamo aliuminio stiebo. Po prezentacijos, plakatas lengvai susivynioja dėka spyruoklinio mechanizmo.
Sienelės

Sienelės

Reklaminės sienelės – tai didelio formato mobilios sienelės reklamai. Tai naujas modernus ir puikaus dizaino gaminys, gražiai atrodantis iš visų pusių.

Rekomenduojami priedai

COMFORT transportavimo krepšys
Patogus, funkcionalus ir saugu palapinės su stogu ir sienomis transportavimo krepšys. Su papildomomis kišenėmis, gumos apdaila, pastiprinimais reikiamose vietose.
Ketaus svoriai
16 kg ketaus svoriai tvirtinasi prie palapinės kojos apačios. Esant poreikiui svorius galima dėti vieną ant kito.
Vandens ir smėlio svoriai
16 litrų vandens arba 16 kg smėlio svoriai tvirtinasi vertikaliai prie palapinės kojų.
Transportavimo ratukai
Ratukų pagalba bus daug lengiau įr patogiau transportuoti palapinę. Ratukai prie palapinės tvirtinasi magnetų ir kištukų pagalba, yra lengvai nuimami ir uždedami.
Belaidis LED šviestuvas
Belaidis vandeniui atsparus (IP68) LED šviestuvas. Trys intensyvumo lygiai, papildomos funkcijos: mirksėjimas ir powerbank'as. Švietimo laikas iki 77 val. Pakrovimo laikas 8 val.
Prekystaliai
30 cm pločio medinis prekystalis tvirtinamas prie palapinės aliumio profilių pagalba. Prekystalis atlaiko iki 30 kg svorį.
Stalai ir kėdės
Esant poreikiui, pasiūlysime kokybiškus stalus ir kėdes iš polietileno ir plieno.
Transportavimo ratukai
Ratukų pagalba bus daug lengiau įr patogiau transportuoti palapinę. Ratukai prie palapinės tvirtinasi magnetų ir kištukų pagalba, yra lengvai nuimami ir uždedami.
Papildomo saugumo rinkinys
Su šiuo rinkiniu, Premium palapinė bus pasirengusi atlaikyti iki 100 km/h vėjo greitį. Komplekte: 45 cm ilgio kuoliukai, virvės, 4 kg kūjukas, įrankis kaiščių ištraukimui.

Atsiliepimai

Ateityje vėl užsakysime Mitko palapines. Jos yra puikios. Jas lengva surinkti. Pasitvirtinusios renginiuose lauke.

- Jolanta Kluba, Jastrzębie-Zdrój miesto atstovė
Likome labai patenkinti palapine, kurią užsakėme Mitko įmonėje.

- Monika Tryniszewska-Skarżyńska, Górzno atstovė