Laidojimo paslaugų atstovai rekasi Mitko palapines. Premium palapinės pasižymi 40x40 mm profilių kojomis, tad būsite tikri, kad net ir pučiant smarkiam vėjui, palapinė stovės.
Klientai dažniausiai renkasi 3x3 m, 3x4,5 m ir 3x6 m palapines. Specialiai laidojimo poreikiams siūlome šių dydžių palapines: 2x3 m, 2,2x3,3 m, 2,5x3,75 m ir 2,7x4,05 m.
Palapinė atrodys iškilmingai dėka kojų uždangalų, raityto stogelio krašto ir auksinių briaunų. Ant palapinės galime užrašyti įvairius užrašus aukso ar sidabro spalva.

Rekomenduojami produktai

Mitkotent Premium

Mitkotent Premium

Premium klasės greito surinkimo palapinės yra puikus pasirinkimas reikliems klientams. Šios palapinės yra tvirtos ir stabilios be to gaminamos įvairių dydžių. Visos palapinės rėmo tvirtinimo detalės gaminamos iš aliuminio. Sutvirtintos kojos gaminamos iš 40x40 mm aliuminio profilio.To pasekoje Premium klasės prekybinė palapinė yra daug tvirtesnė ir atsparesnė stipresniems vėjams.
Namiot Octa Pro - zakłady pogrzebowe

Octa Pro

Octa Pro - profesionalios serijos greito surinkimo prekybinės palapinės, kurios labiausiai atsparios įvairioms oro sąlygoms. Visos palapinės jungtys pagamintos iš aliuminio. Tvirtas, aštuonkampis 50 mm skersmens palapinės kojų profilis užtikrina palapinės tvirtumą ir atsparumą dideliam vėjui.

Rekomenduojami priedai

COMFORT transportavimo krepšys
Patogus, funkcionalus ir saugu palapinės su stogu ir sienomis transportavimo krepšys. Su papildomomis kišenėmis, gumos apdaila, pastiprinimais reikiamose vietose.
Ketaus svoriai
16 kg ketaus svoriai tvirtinasi prie palapinės kojos apačios. Esant poreikiui svorius galima dėti vieną ant kito.
Belaidis LED šviestuvas
Belaidis vandeniui atsparus (IP68) LED šviestuvas. Trys intensyvumo lygiai, papildomos funkcijos: mirksėjimas ir powerbank'as. Švietimo laikas iki 77 val. Pakrovimo laikas 8 val.