Mitko palapinės dažnai naudojamos sporto renginiuose. Dažniausiai automobilių ir dviračių sporte. Sportininkai dažnai renkasi ypač tvirtas Octa Pro arba Premium palapines. Sporto renginių organizatoriams patinka žvaigždės formos palapinės. Kaip renginio priedus dažnai įsigyja vėliavas ir reklaminius sėdmaišius.
Automobilių sportui rekomenduojame ypač tvirtas aštuonkampių profilio kojų palapines Octa Pro. Vienos mašinos servisui siūlome 4x4 arba 4x6 m dydį. Dviems mašinoms - 4x8 m. Premium 3x3 m arba 3x4,5 m palapinės naudojamos įrangai susidėti, tarpiniams ar medicinos punktams. Reklamą spausdiname ant viso palapinės paviršiaus. Puiki vieta rėmėjų reklamai.
Palapinė Žvaigždė - puikus pasirinkimas renginių organizatoriams. Žvaigždės formos palapinės gaminamos 10 arba 12 m skersmens, rekomenduojame 1 arba 2 stiebų palapines. Spausdiname reklamą ant viso palapinės paviršiaus.

Rekomenduojami produktai

Octa Go

Octa Go

Namioty Octa Go to mocne konstrukcje o oktagonalnym przekroju nóg. Cały stelaż, wraz z łącznikami, wykonany został z aluminium, dzięki czemu namioty są lekkie i nie korodują. W serii Octa Go znajduje się najmniejszy model namiotu ekspresowego o wymiarach 1,5 x 1,5 m.
Octa Optima

Octa Optima

Wśród namiotów Octa Optima znajduje się największy model namiotu ekspresowego o wymiarach 6x6 m. W tej serii dostępne są również konstrukcje, których wysokość wejścia można podnieść do 230 cm. Podobnie jak inne serie z rodziny Octa, namioty Octa Optima posiadają oktagonalny przekrój nóg.
Octa Pro

Octa Pro

Octa Pro - profesionalios serijos greito surinkimo prekybinės palapinės, kurios labiausiai atsparios įvairioms oro sąlygoms. Visos palapinės jungtys pagamintos iš aliuminio. Tvirtas, aštuonkampis 50 mm skersmens palapinės kojų profilis užtikrina palapinės tvirtumą ir atsparumą dideliam vėjui.
Palapinė Žvaigždė

Palapinė Žvaigždė

Žvaigždės formos palapinę sudaro masyvus 60 mm skersmens stiebas ir prie jo pritvirtintas vandeniui nelaidus stogas. Stiebas remiasi į pagrindą, kuris yra tvirtinamas prie žemės. Palapinė komplektuojama kartu su specialu matavimo įrankiu, su kuriuo lengvai nustatysite tikslias kuoliukų įkalimo vietas. Didžiausia Žvaigždės formos palapinė gali uždengti iki 270m2 ploto.
Vėliavos

Vėliavos

Reklaminė vėliava - puikus renginio priedas. Jas lengva transportuoti, be to jos pasižymi dideliu reklamos plotu ir greitų pastatymu.
Sėdmaišiai

Sėdmaišiai

Sėdmaišiai yra patogus ir jaukus produktas. Tvirtas audinys ir galimybė pilnai paviršiaus spaudai suteikia sėdmaišiams puikias galimybes juos naudoti ir reklamai įvariuose vietose: poilsio kambariuose, laukiamuosiuose, reklamos, pramogų ir sporto renginiuose, tai pat lauke po atviru dangumi.
Sienelės

Sienelės

Reklaminės sienelės – tai didelio formato mobilios sienelės reklamai. Tai naujas modernus ir puikaus dizaino gaminys, gražiai atrodantis iš visų pusių.

Rekomenduojami priedai

Stovas dozatoriui
Pastatykite stovą ant palapinės kojos ir uždėkite ant jo bet kokį rankų dezinfekavimo priemonę.
Automatinis dozatorius
Ant palapinės kojos pritvirtintas automatinis dozatorius leidžia dezinfekuoti rankas be kontakto.
Gryto pagrindas
Apvalus smėliu užpildomas skėčio pagrindas. Skersmuo: 60 cm. Tinka Toledo skėčiams.
Svarto pagrindas
Smėliu užpildomas lauko skėčio pagrindas. Matmenys: 99 x 99 cm. Tinka Grenada ir Valencia lauko skėčiams.
Aksesuarų dėklas
Dėklas tvirtinamas prie palapinės konstrukcijos. Funkciniai skyriai. Velcro užsegamos kišenės. Po sulankstymo dėklas užima mažai vietos.
Belaidis LED šviestuvas
Belaidis vandeniui atsparus (IP68) LED šviestuvas. Trys intensyvumo lygiai, papildomos funkcijos: mirksėjimas ir powerbank'as. Švietimo laikas iki 77 val. Pakrovimo laikas 8 val.
Smėlio svoriai
Vandens 16 kg smėlio svoriai tvirtinasi vertikaliai prie palapinės kojų.
LED apšvietimas
1, 2 arba 4 lempų LED apšvietimas. Kabelio ilgis – 5 m.
Vandens latakas
Montuojamas tarp dviejų palapinių stogo briaunų. Apsaugo greta sustatytas palapines nuo vandens lašėjimo per palapinių sujungimą.
Vėliavos laikiklis
Komplektas vėliavos tvirtinimui prie palapinės kojos.
Automatinis dozatorius
Ant palapinės kojos pritvirtintas automatinis dozatorius leidžia dezinfekuoti rankas be kontakto.
Gryto pagrindas
Apvalus smėliu užpildomas skėčio pagrindas. Skersmuo: 60 cm. Tinka Toledo skėčiams.
Svarto pagrindas
Smėliu užpildomas lauko skėčio pagrindas. Matmenys: 99 x 99 cm. Tinka Grenada ir Valencia lauko skėčiams.
Aksesuarų dėklas
Dėklas tvirtinamas prie palapinės konstrukcijos. Funkciniai skyriai. Velcro užsegamos kišenės. Po sulankstymo dėklas užima mažai vietos.

Atsiliepimai

Negaliu įsivaiduoti darbo be Mitko palapinių. Jas labai lengva pastatyti, tai mums ypač svarbu. Mikto palapinės yra patikimos, gali būti pastatytos bet kur ir naudojamos įvairiomis oro sąlygomis. Spauda ant palapinių ypač ryški, tai svarbu ir mums ir mūsų rėmėjams.

- Rafał Płuciennik, RMF 4RACING komandos vadovas
Kaip renginių organizatorius rekomenduoju Mitko produktus ir Mitko kaip partnerį. Profesionalus klientų aptarnavimas ir kokybiški produktai išskiria Mitko iš kitų įmonių. Be to Mitko palapinės tinkamos sporto miestelių statybai, taip pat kaip palapinės sportininkų poilsiu ar kitoms paskirtims.

- Wiktor Zemanek, Beskidia Downhill vadybininkas
Mikto palapines mes naudojame per visus mūsų organizuojamus renginius. Jas lengvai gali pastatyti bet kuris mūsų darbuotojas. Visos palapinės detalės apgalvotos. Dažnai palapines naudojame ir esant labai blogoms oro sąlygoms, ir turiu pasakyti, kad jos atlaiko viską.

- Szymon Syrzistie, Joy Ride vadybininkas
Dėkoju Jums kaip įmonei parodžiusiai lankstumą. Rekomenduoju Jūsų įmonę kaip patikimą partnerį. Ateityje prireikus reklaminės produkcijos būtinai kreipsiuosi į Jus.

- Anna Buczyńska, Zipp Skutery Sp. z o.o. marketingo vadybininkė